Laura Pausini – Siamo soli nell’immenso vuoto che c’è

Nog voordat Laura Pausini met het Europese gedeelte van haar huidige wereldtournee begint, brengt ze eerst een nieuwe single uit. Siamo soli nell’immenso vuoto che c’è is haar eigen versie van hetzelfde nummer dat in 1991 oorspronkelijk werd uitgebracht door de Italiaanse zanger Raf. Beide artiesten hebben al een goede band met elkaar sinds het moment dat de carrière van Pausini in 1993 van de grond kwam, omdat Raf destijds meewerkte aan het nummer Mi rubi l’anima van haar eerste album.

Het is niet de eerste keer dat Pausini een nummer van Raf onder de loep neemt. Twintig jaar geleden deed ze dat al op het album Io Canto en maakte ze een eigen versie van het nummer Due. Nu is het dus de beurt aan Siamo soli nell’immenso vuoto che c’è, die als extra track is toegevoegd aan de digitale versie van Pausini’s huidige album Io Canto 2, waarop meerdere covers van haar favoriete Italiaanse liedjes staan.

Op 24 november 2027 zal de zangeres optreden in de Ziggo Dome in Amsterdam. Dit zal haar eerste optreden op Nederlandse bodem in vijftien jaar zijn.