Vaak komen muzikale samenwerkingen onverwacht, maar de samensmelting van Zwangere Guy en Sef is er eentje die heel logisch en natuurlijk aanvoelt. Twee rappers die niet tegen beter weten in proberen vast te klampen aan een stoer alfamannetjesimago, maar juist niet bang zijn om zich van een meer gevoelige kant te tonen met hun teksten. Des te leuker dat het niet alleen bij de nieuwe single Traantjes blijft: Zwangere Guy en Sef zullen op 20 november een album uitbrengen!
Dat Sef de afgelopen periode veel met Abel van Gijlswijk van protestpunkband Hang Youth heeft rondgehangen voor het project IJSLAND komt naar voren in de sound van Traantjes. De punk-achtige gitaar is volop aanwezig in de single. Ondertussen raken de Franse en Nederlandse taal met elkaar verstrengeld in de lyrics. ‘Je pleure des traantjes/Vive la fête’, klinkt in het energieke refrein.
Het album van Zwangere Guy en Sef zal de titel De traantjes toebedeeld krijgen. De plaat moet vooral mannen oproepen om die traanbuizen af en toe gewoon lekker te activeren. Beter een uitstroom van traanvocht dan opkroppen en binnenvetten. Deze vermakelijke samenwerking tussen Zwangere Guy en Sef is in ieder geval niet om te janken.